Merevaatega büroopinnad otse Paldiski mnt ääres

  • Type:Rent ‐ Office
  • Address:Paldiski mnt 80, Tallinn, Eesti
  • Monthly rent:20,700 EUR
  • Size | Price per m2:1800m2 | 11.5 EUR

Tegu on modernsete kontoripindadega Paldiski mnt 80 asuva hoone 6. ja 7. korrusel.
Paldiski mnt-l asuvad ruumid on valmis tervitama uusi asunikke juba 2019. aasta jaanuaris. Pinnad sobivad eelkõige ettevõttele, kes usub, et nutikad ruumilahendused ja inspireeriv atmosfäär toetavad innovatsiooni ja aitavad äril kasvada.

Kahe korruse peale on pinda kokku ca 1800m2 ( 900m2 mõlemal korrusel ). Pinda on võimalik jaotada kuni neljaks ühikuks. Planeering võimaldab luua ruumidesse mitmeid erinevaid lahendusi, sh avatud kontor või osakonnapõhine jaotus. Mõlemal korrusel on eraldi köögiosa, nõupidamiste ruumid ning ka vaba aja veetmise nurgad. Hoone esimesel korrusel on esinduslik vastuvõtuala ja ooteala külalistele. Hoones on 2 lifti ja maja ülemisel korrusel asub lõunarestoran ja imeliste vaadetega terrass.

Maja küljel on suur parkla, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Paldiski mnt ja Stroomi ranna promenaadi ühendus tagab sealsetel liiklejatel mugava ligipääsu hoonele igast linnaosast nii auto, ühistranspordi kui ka jalgrattaga. Hoone fassaadile on võimalik asetada ka oma ettevõtte logo, mis annab firmale suurepärase nähtavuse Tallinna linnapildis. Piirkond areneb kiiresti ning on muutumas lähiajal üheks nõutumaks ärikeskkonnaks.

Hoonet juhitakse avaliku kinnisvarafondi (Baltic Horizon Fund) poolt, mis tagab üürnikele keskkonna kindluse ja hea tehnilise sisekliima. Hoone professionaalse haldusteenuse eest vastutab BPT Real Estate.

Miks valida Paldiski mnt 80. ärihoone?
– Mugav ligipääs
– Hea nähtavus
– Väga head parkimistingimused
– Paindlikud pinnalahendused
– Avarad merevaated
– Lõunarestoran + terrass
– 24/7 valve
– Kiiresti arenev äripiirkond

Küsi lisa:
Martin Rootare
martin.rootare@bptre.com
+372 511 2089