Äripind Piirita Keskuses!

  • Type:Rent ‐ Retail
  • Address:Merivälja 24, Tallinn, Eesti
  • Monthly rent:1,769 EUR
  • Size | Price per m2:117.9m2 | 15 EUR

Üürile anda äripind Piirita Keskuse 1. korrusel suurusega 117,9 m².

www.piirita.ee

KESKUS PIRITA SÜDAMES
Kohalike elanike poolt ammu oodatud Piirita Keskus avas 10. novembril 2016 uksed ajaloolises, 1980. aasta olümpiamängude pressikeskuse jaoks ehitatud hoones.

Renoveerimise käigus sai hoone uue sisu ja uued värvid. Arhitekt Priit Kaljapulk säilitas selle suviselt kerge ja avatud olemuse. Mitme terrassiga ning mere ja päikese poole avanevaid ruume saab täielikult nautida soojadel kuudel.

Erinevalt hüper-keskustest on Piirita mugavuskeskus. Linnaosa süda ning iga piritalase mugav ja heatujuline kodukeskus. Hoones on üüritavat põrandapinda enam kui 5000 m². Võtmeüürnikud on Rimi Supermarket ja spordiklubi MyFitness.

Klientuur:

– Pirita linnaosa on viimase 15 aastaga elanike arvult kahekordistunud ( kasv jätkub )
– Ümbruses asub peamiselt eramajade rajoon, kus elab Eesti kõrgem keskklass. Klientuuri hulka lisanduvad ka Viimisi jõukamad elanikud ( Eesti suurim kuupalk 1505 eur/kuu ), kellele keskus jääb kojusõidu teele.
– Keskuses käib päevas ligi 1200 inimest.

Piirita Keskus asub Merivälja ja Kloostrimetsa tee ristmikul, kust päevasel ajal sõidab mööda ca 2000 autot tunnis. Keskus on hästi ligipääsetav autoga, ühistranspordiga, jalgrattaga või jalgsi saabuvatele klientidele.

Üritused, puhkus ja harrastused toovad Piritale väga paljusid tallinlasi. Keskusest lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad armastatud mererand, purjespordikeskus ning kontserdipaigana tuntud kloostrivaremed. Piki merekallast südalinnast Viimsisse kulgev jalgrattatee on üks romantilisemaid Tallinnas. Mõnusa vahepeatuse saab teha mõnes Piirita Keskuse söögikohas.

Küsi lisa!
Martin Rootare
martin.rootare@bptre.com
511 2089